Naše projekty

E-shopy

Medovina je tradičním nápojem na našem území. Nabízíme široký výběr ze spektra medovin vyráběných pouze v České republice i mimo akce jako jsou sváteční a historické trhy.

www.medoviny.cz

Houbaření je tradiční národní sport. Každý houbař potřebuje být pro svou zálibu náležitě vystrojen. Chtěli bychom houbařům nabídnout co nejvíce užitečného vybavení do lesa.

www.pro-houbare.cz

Pivovar Hrádek

Pivovar Hrádek navazuje na tradici výroby piva ve Slavičíně. Poblíž dnešní budovy pivovaru se nacházely dva historické pivovary, jež fungovaly od 15-tého a 17-tého století a které zanikly v předválečném období. Piva jsou vyráběna klasickým dvourmutovým způsobem, jsou spodně kvašená v otevřených kádích i kvasných tancích. Všechna piva jsou nepasterována. Specialitou pivovaru je výroba piva systémem dvojí filtrace k docílení dokonale čistého a průzračného piva.

www.pivovar-hradek.cz

Pronájem prostor

Nabídka pronájmu kanceláří a umístění sídla firmy v podnikatelském domu VLÁRA. Jedná se o objekt s převážně kancelářskými prostory, který je umístěný v průmyslové zóně na okraji města Slavičína. Je zde možnost parkování na rozlehlém parkovišti u objektu, připojení k internetu a stravování přímo v budově. Podnikatelský dům VLÁRA je původní správní budovou bývalého JDZ Slavičín Hrádek. Nyní budova slouží jako kancelářské zázemí soukromých firem.

www.vlara.cz

Pronájem nemovitosti

Pronájem nemovitosti občanské vybavenosti - pivnice U Talafy. Historie pivnice sahá do počátku předminulého století. Vybavením pivnice je klubové pódium, které využívají mladé skupiny i slavné legendy. Sportovně založený host ocení velkoplošnou projekci. Za pivnicí se nachází letní zahrada s posezením a výčepem. V jídelníčku je nabízena hospodská klasika jako jsou klobásy, utopenci, hermelíny, tlačenka a další pochutiny k pivu. Hlavním dodavatelem kvalitního piva je místní pivovar Hrádek.

www.utalafy.cz