Naše projekty

E-shop medoviny.cz

Medovina je tradičním nápojem na našem území. Chlazená medovina je výborným aperitivem, ohřívaná medovina příjemně rozehřeje, míchaná medovina s dalšími nápoji dodává aroma a samotná pak má i blahodárné účinky na zdraví. Naším cílem je umožnit zákazníkům přístup k širokému výběru ze spektra vyráběných medovin v ČR. Chtěli bychom Vám zpřístupnit a přiblížit tradiční nápoj, který je obecně spjatý pouze s akcemi jako jsou sváteční a historické trhy.

www.medoviny.cz

Pivovar Hrádek

Pivovar Hrádek navazuje na tradici výroby piva ve Slavičíně. Poblíž dnešní budovy pivovaru se nacházely dva historické pivovary, jež fungovaly od 15-tého a 17-tého století a které zanikly v předválečném období. Piva jsou vyráběna klasickým dvourmutovým způsobem, jsou spodně kvašená v otevřených kádích i kvasných tancích. Všechna piva jsou nepasterována. Specialitou pivovaru je výroba piva systémem dvojí filtrace k docílení dokonale čistého a průzračného piva.

www.pivovar-hradek.cz

Pronájem prostor

Nabídka pronájmu kanceláří a umístění sídla firmy v podnikatelském domu VLÁRA. Jedná se o objekt s převážně kancelářskými prostory, který je umístěný v průmyslové zóně na okraji města Slavičína. Je zde možnost parkování na rozlehlém parkovišti u objektu, připojení k internetu a stravování přímo v budově. Podnikatelský dům VLÁRA je původní správní budovou bývalého JDZ Slavičín Hrádek. Nyní budova slouží jako kancelářské zázemí soukromých firem.

www.vlara.cz